KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13183317
nr 1318 3317
Björn von Rosen
(1905-1989), Sverige
Tusch, Monogramsignerad, -52, Flodhästar. Motivet: 30x30 ca
Björn von Rosen, svensk målare född 1905, död 1989.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:53:24
6/4 19:54:05
Björn von Rosen
Läs mer om Björn von Rosen